Login

Lost your password?
Don't have an account? Sign Up

Güldefne Özel Kreşi

Kemerköprü mahallesi eski hastane caddesinde SGK,Emniyet Müdürlüğü,ve Aktıp’a yakın mesafede olan ve 2018 yılında faaliyetine başlayan kreşimiz özellikle çalışan anne babalar için de uygun olan 08:00 ile 17:30 saatleri arası hizmet vermektedir.
Kurumumuz Bartın Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü bünyesinde olup, çocuklarımız Milli Eğitim Müdürlüğü e- okul sistemine kayıtları yapılarak ANAOKULU eğitimi verilmektedir.
Güldefne Kreş ve Gündüz bakımevi olarak;
Okul öncesi eğitimin önemine inanan eğitimli ve deneyimli kadromuz ile Bartın halkına ve gülen yüzlü çocuklarına mutlu, huzurlu, güvene dayalı sevgi dolu bir eğitim ortamı hazırladık.
Çocuklarımızın her şeyi en hızlı ve en çok algılayarak kişilik kazanmaya başladığı 3 ila 6 yaş arasıdır. Adam olacak çocuk yedisinde ne ise yetmişinde aynıdır sözünün artık tescillendiği günümüzde Güldefne Kreş ve Gündüz bakımevi olarak çocuklarınızın geleceğe en güzel şekilde yetişmesini sağlarken, diğer taraftan kendi yaşıtlarıyla beraber gerek oyun gerek sosyal aktivite ve gerekse sosyal sorumluluklarının farkındalığını onlara en güzel şekilde vermek için Çocuk Gelişimi konusunda bilgili, profesyonel ve güler yüzlü ekibimizle beraber sizleri bekliyoruz.
Öncelikli hedefimiz geleceğimizi emanet edeceğimiz çocuklarımızın, kendisi ve çevresiyle barışık, üretken ve özgüveni gelişmiş bilgili, ilim ve bilime yatkın, ahlaklı, edep ve terbiye çizgisini bilen, sosyal sorumluluklarının bilen ve aile hayatına önem veren, vatanını, milletini, bayrağını, devletini maddi ve manevi değerlerini bilen, paylaşmayı, arkadaşlığı, dostluğu, kardeşliği bilen, kendi haklarını savunurken başkalarının haklarını da koruyacak küçük hanımefendiler ve beyefendiler yetiştirmektir.

*Kreşimiz 3-6 yaş arası çocuklarımıza hizmet vermektedir.
(6 yaş Ana Sınıfımızdır)
Özel Güldefne Kreş ve Gündüz Bakımevi

Galeri

KAYIT iÇiN...

Bize Ulaşın